Noże w cs go

Discussion in 'Welcome to Teen Usernames' started by KysochekHleba, Jun 29, 2022.

  1. KysochekHleba

    KysochekHleba Member

    Joined:
    Jan 20, 2021
    Messages:
    333
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    16
    Gender:
    Male
    Dlaczego noże cs go są tak drogie? Nie rozumiem, ludzie nie używają ich tak często, więc po co noże
     
  2. BillShiph

    BillShiph Member

    Joined:
    Jan 10, 2021
    Messages:
    343
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    16
    Noże są świetne. Nie wiem, zabijanie nożem jest uważane za całkiem fajne, więc myślę, że broń jest droga.
     
  3. MilkyFloor

    MilkyFloor Member

    Joined:
    Jul 26, 2020
    Messages:
    402
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    16
    Gender:
    Male
    Cóż, i tak są dość popularne i prawie niemożliwe jest wyciągnięcie ich z pudełka, więc nic dziwnego, że będą tak drogie. Sam nie używam zbyt często noży, więc kiedy pewnego dnia miałem naprawdę szczęście, po prostu sprzedałem go na sprzedawanie skinów cs go . Nie było mi przykro, że go sprzedałem, ale tego dnia zarobiłem całkiem niezłe pieniądze.
     
  4. Toren

    Toren Member

    Joined:
    Dec 28, 2020
    Messages:
    62
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    6
    Gender:
    Male
    Zawsze lubilem uprawiac hazard. Moim zdaniem to swietny sposob na dobra zabawe. Bardzo lubie robic cos takiego.
     
  5. RobbyBast

    RobbyBast Member

    Joined:
    Dec 27, 2020
    Messages:
    87
    Likes Received:
    0
    Trophy Points:
    6
    Gender:
    Male
    Zgadzam się. Jeśli chcesz grać, możesz lepiej skupić się na sporcie i zakładach sportowych. Nie jest tam zupełnie inaczej bonuskod GGBet po pierwsze, jest miłość bardziej powściągliwych ludzi, którzy myślą o tym, co robią. Jeśli nie, to musisz nim zostać. Zawsze powinieneś zrozumieć, dlaczego wybrałeś to, a nie inne
     

Share This Page

Share